• Index
  •  » Gra
  •  » Legendarne pokemony I Generacji

#1 2010-08-26 16:12:47

 POKEKUPKA

Początkujący trener pokemonów

9467008
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 4

Legendarne pokemony I Generacji

Istnieją zwyczajne i legendarne pokemony.
Oto legendy I generacji.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:aCPJQfzVkVLN5M:http://www.ugo.com/games/super-smash-bros-characters/images/Mewtwo.jpg&t=1Mewtwo (ang. dosł. "Mew dwa", jap. ミュウツー Myutsuu) - popularny wśród fanów legendarny Pokémon typu psychicznego, wokół którego krąży wiele legend. Istnieje oficjalnie tylko jeden taki Pokémon; jest on wynikiem połączenia DNA człowieka (Gym leader Blaine) i Pokémona (Mew) w stosunku 99:1*. Siła DNA Mew powoduje, że Mewtwo może być w 100% uznany za Pokémona i nadaje mu oszałamiającą siłę psychiczną, jednak sposób myślenia Mewtwo jest typowy dla ludzi. Wystąpił w pierwszym filmie animé pod tytułem "Zemsta Mewtwo", a także w mandze.Mewtwo ma także niespotykaną siłę psychiki co czyni go 2 najpotężniejszym pokemonem.

http://republika.pl/blog_qj_4501762/6679868/tr/mew.pngMew - Pokémon nowoodkryty typu psychicznego. Mityczny Pokémon  z Jaskini Legendarnych Pokemonów. Ma niesamowity refleks. Jest bardzo rzadki i wiele osób nadal uważa go jedynie za złudzenie optyczne. Może przybrać postać każdego Pokémona.Dzięki temu potrafi nauczyć się wszystkich ataków.
Jak większość legend jest bezpłciowy i nie posiada żadnych ewolucji.Pierwszy Mew narodził się z wybuchu ogromnej kuli energii wrzechświata.Wówczas do każdego umysłu Pokemona,napłynęła psychiczna fala,zwiastująca im narodziny gigantycznej mocy.Także Arceus wyczuł skupisko niezwykłej siły gdzieś w głębi ciemnej jaskini,mogącej zniszczyć wszystkie żywe stworzenia.Nastały sekundy prawdy.Wszystkie Pokemony musiały zjednoczyć się umysłowo,by zapobiec klęsce.Złączywszy swą moc,zamknęły niebezpieczną energię w postaci niewielkiego,niewinnie wyglądającego stworzonka,które tak naprawdę okazało się potężnym pokemonem.

http://farm4.static.flickr.com/3235/2698468025_4026116809.jpg?v=0Pokemon articuno jest jednym z trzech legendarnych ptaków-pokemon z Kanto. Jest on typu lot/lód. W karcianej grze wykorzystuje on karty energii wodnej. Na mnóstwie obrazków przedstawia się go zwykle latającego lub atakującego lodowym promieniem. W pokedexie z 1 generacji ma nr #144.

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:QbmGoAVQIlThHM:http://i288.photobucket.com/albums/ll164/gamefreak16236/Zapdos.jpg&t=1elektryczno-latający Pokémon. Jego nazwa pochodzi od słowa Zap – jeden z "elektrycznych" dźwięków, dos – hiszpańskie dwa, użyte dlatego, że Zapdos jest drugim Legendarnym Ptakiem. Występuje (w Pokémon Yellow i Pokémon Fire Red): na końcu elektrowni (Power Plant) na końcu drogi.Podobno wyłania się z chmur, ciskając jednocześnie ogromne błyskawice.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:91-gCgfco13y1M:http://img43.imageshack.us/img43/361/moltres.gif&t=1Pokémon z gatunku ognisty ptak. Jest jednym z trzech legendarnych ptaków pokémon, występujących w regionie Kantō. Włada on żywiołem ognia, jego ciało składa się z płomieni ognia, a kiedy rozpościera swoje skrzydła to nawet w nocy niebo robi się czerwone. Podobno ten pokémon przynosi za sobą wiosnę do krain, gdzie panuje zima. Spotyka się go na II piętrze Victory Road przed Indigo Plateau (wersja R/B/Y) i na wulkanie Mt. Ember na wyspie One (Pokémon Fire Red).Każde machnięcie jego skrzydeł powoduje wybuch płomieni.


Placek:

Pusto.

Imię w grze: Xsandra
Płeć: Pokemon

Ludziemony:

http://www.pokemonelite2000.com/sprites/dpmfa/dpmfa004.png
Charmander
lvl: -0.5
Płeć pokemona: Gej
Ataki: Sranie|Sikanie|Żyganie

Offline

 
  • Index
  •  » Gra
  •  » Legendarne pokemony I Generacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kody do minecrafta gta san andreas misje www.legendarnykage.pun.pl teczowy most wiersz www.nwf.pun.pl